Baskılı Fermuar

Baskılı Fermuar

 

Baskılı Fermuar Modelleri

Baskılı fermuar, kullanıldığı alanda fermuarın fark edilmemesini sağlar. Fermuar üzerine ‘Picta’ tekniği ile yapılan yüksek kaliteli desen baskısı sayesinde kullanıldığı ürünlerde bütünlük sağlar. Özellikle fermuar kullanılması gereken ve desenli olan ürünlerde baskılı fermuar modelleri kullanılmaktadır. Baskılı fermuarlar; naylon fermuar ve metal fermuar modellerinin şerit kısmına özel dijital baskı yapılarak üretilmektedir.

Firmaların ve kişilerin istediği doğrultusunda belirlenen desen naylon fermuar veya metal fermuar üzerine yapılmaktadır. Fermuarın şerit kısmında baskı olduğu için ürün ile bütünlük sağlarken fermuarın dişli kısmı ise iç tarafa doğru gelmektedir. Nice Fermuar olarak sizlerin istediği desende ve uzunlukla baskılı fermuarları üretmekteyiz.

Baskılı fermuarı güvenle kullanabilirsiniz. Baskılı fermuar kullanımı sırasında ilk akla gelen fermuarın yıkama sonrası reaksiyonlara uğramasıdır. Baskılı fermuarların diğer fermuar çeşitlerinden bir farkı yoktur. Fermuar yıkama reaksiyonları dikkate alınarak yıkandığı zaman üzerindeki desen baskıları hiçbir şekilde deforme olmaz ve rahatlıkla kullanılabilir. Baskılı fermuarların kullanım alanlarına baktığımız zaman daha çok şık kıyafetlerde yaygın olarak kullanılır. Abiye, gelinlik, ferace gibi şık kıyafetlerin yanı sıra kapüşonlu, Sweatshirt, kot pantolon vb. spor kıyafetlerde de kullanılır.

Baskılı fermuarların her alanda rahatlıkla kullanılması ve fark edilmemesi firmalar için büyük avantaj sağlamaktadır. Şık ürünlerde fermuarın genel görünüşü bozmaması için dilediğiniz deseni fermuar üzerine baskı olarak yaptırabilirsiniz. Kaliteli baskılı fermuar ve fermuar çeşitlerinin üretimini yapan Nice Fermuar sizlere uygun fiyatlı toptan fermuar satışı yapmaktadır. Baskılı fermuar fiyatlarını toptan fermuar fiyatlarıyla satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Fermuar Satın Almak için Formu Doldurun