Metal Fermuar

Fermuar satışı yapan firmamız hazır giyim başta olmak üzere farklı sektörlerde de yaygın olarak kullanılan fermuar çeşitlerini uygun fiyatlar ve toptan fermuar satış imkanı ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesiyle fermuar çeşitlerini bünyesinde barındıran firmamız, fermuar sektöründeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek düzeydedir. Toptan fermuar satışını yapmış olduğumuz fermuar çeşitlerinden biri de metal fermuardır.

Metal Fermuar, diş kısımları farklı metal çeşitleri kullanılarak üretilen ve bir çok alanda yaygın olarak kullanılan fermuar çeşididir. Metal fermuar seçenekleri bakır metal fermuar, pirinç metal fermuar, pirinç kalay metal fermuar, alpaka nikel oksit metal fermuar, pirinç oksit metal fermuar, alpaka metal fermuar, alüminyum metal fermuarlar şeklinde ayrılmaktadır. Metal fermuar tipleri dişlerinin genişliğine göre farklı kategorilere ayırmak mümkündür. Metal fermuar tipleri; TİP 2 metal fermuar 3.50-3.60 mm, TİP 5 metal fermuar 5.80-6.00 mm, TİP 2 metal fermuar 3.50-3.60 mm,TİP 8 metal fermuar 8.10-8.20 mm, TİP 4 metal fermuar 4.45-4.55 mm ve TİP 10 metal fermuar 8.50-8.60 mm genişliğine sahiptir.

Metal fermuarlar taş ve asit yıkamalarına karşı diğer fermuar modellerine göre daha dayanıklıdır. Bu yüzden jean, deri, spor giyiminde ve daha bir çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Metal fermuar modelleri separe metal fermuar, dipli metal fermuar ve kombi metal fermuar olarak üç ana kategoriye ayrılmaktadır. Ana kategorilerinde kendi içerinde alt kategorileri bulunmaktadır. Dipli metal fermuarlar dipli tek kürsörlü fermuar ve dipli çift kürsörlü fermuar olarak kendi içerisinde ikiye ayrılırken, M4 dipli fermuar, M5 dipli fermuar ve M8 dipli fermuar olarak alt metal fermuar modelleri bulunmaktadır. Separe metal fermuar modelleri M4 separe fermuar, M5 separe fermuar ve M8 separe fermuarlar olarak ayrılmaktadır. Son olarak kombi metal fermuar modelleri M5 kombi fermuarlar ve M8 kombi fermuarlar olarak çeşitlenmektedir. Separe fermuar, dipli fermuar ve kombi fermuar çeşitlerini toptan fermuar satışı yapan Nice Fermuar ‘dan indirimli fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Metal Fermuar Satın Almak için Formu Doldurun