Kemik Fermuar

Fermuar ve fermuar aksesuarlarının satışını yapan firmamız, kaliteli ve uygun fiyatlı satış politikasını benimsemektedir. Nice Fermuar geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınız olan fermuar çeşitlerine ait ürünleri bünyesinde barındırarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Bir çok sektörde yaygın olarak kullanılan fermuarlar toptan satış imkanı ve kaliteli fermuar üretimi ile müşterilerimizin isteklerini karşılamaktayız. Fermuar çeşitlerini üretimleri sırasında kullanılan maddeye göre üçe ayrılır. Bunlardan biri de kemik fermuardır.

 

Kemik fermuar; poly – asetal ham maddesi kullanılarak üretilmektedir. Fermuar şeridine poly-asetal maddesi enjekte edilerek kemik fermuar elde edilmektedir. Kemik fermuar modelleri farklı renk ve model seçenekleriyle zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Kemik dişli fermuarlar genel olarak mont, yağmurluk, eşofman, bebe ve çocuk giysileri gibi ürünler için kullanıma uygundur. Kemik fermuar tipleri, diş genişliğine göre farklılık göstermektedir. Kemik fermuar diş genişlikleri şöyledir; 4.40-4.50 mm genişliğine sahip TİP 3 kemik fermuar, 7.80-7.90 mm genişliğine sahip TİP 9 kemik fermuar ve 8.50-8.60 mm  genişliğine sahip TİP 9 kemik fermuardır.

 

Farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan fermuarlar ürün yapısına göre temelde dipli fermuar, separe fermuar ve kombi fermuar olarak üçe ayrılmaktadır. Kemik fermuar modelleri de aynı fermuarlar gibi kendi içerisinde dipli kemik fermuar, separe kemik fermuar ve kombi kemik fermuar olarak ayrılmaktadır. Kemik fermuar çeşitlerini bulabileceğiniz Nice Fermuardan kemik fermuara ait K3 separe fermuar,K6 separe fermuar,K10 separe fermuar,K3 kombi fermuar,K10 kombi fermuar,K3 dipli fermuar,K3 O tip fermuar ve K10 dipli fermuar modellerini inceleyebilirsiniz. Toptan fermuar satışı ile dilediğiniz kemik fermuar çeşidini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Kemik Fermuar Satın Almak için Formu Doldurun